Giriş Sayfası Pilates Nedir? Reformer Hamilelikte Pilates Biz Kimiz ? Joseph Pilates Ziyaretçi Defteri İletişim  
ProLife Pilates Studio İzmir Karşıyaka Üye Görüşleri
   
 
  Yazan: gülşah içöz  
   merhabalar efendim, öncelikle yerinizin hayırlı uğurlu olmasını en içten dileklerimle diliyorum. ben size şuan çok uzakta oturuyorum. ağustos sonu veya eylül başı gibi kayıt yaptırmayı düşünüyorum. akşam seanslarınız varmı? çalışıyorum gündüz gelemeyebilirim. birde istediğimiz forma kavuşmak için kaç gün gelmemiz gerekiyor. benim kilo fazlam yok sadece formda kalmak ve yağlarımın kasa dönüşmesi için geleceğim. teşekkürler. iyi çalışmalar

ProLife Pilates Studio  : Merhaba Gülşah Hanım, öncelikle iyi dilekleriniz için teşekkürler.Evet çalışanlar için akşam senaslarımız var ve size uygun olan saat diliminde istediğiniz seans katılabilirsiniz.“ 10 seansta farkı hissedeceksiniz, 20 seansta farkı görecek ve 30 seansta yeni bir vücuda sahip olacaksınız” diyebilirim.
   
   
 
  Yazan: Esra  
   Merhaba,kilo verilmediği halde nasil incelinebiliyor tam olarak anlayamadım,bilgi verirmisiniz

ProLife Pilates Studio  : Merhaba Esra hanım. Pilates ile kilo verilmediği halde nasıl ince kalınabiliyor.. Bu durumu en basit ve kısa şu şekilde anlatabiliriz. Pilates ile birlikte yağlarınız kasa dönüşür ve daha sıkı bir görünüm kazanır. Kas kütlesi de yağ kütlesinden ağır olduğu için kilo vermemiş gibi görünürsünüz. Ancak pilates yaparken belirli dönemlerde yağınızı ölçtürürseniz yağ oranınızın düşmüş olduğunu göreceksiniz.
   
   
 
  Yazan: merve  
   ben boy uzatmak için gelmek istiyorum kursa kilom zayıf yardım olursanız sevinirim

ProLife Pilates Studio  : Merhaba Merve hanım. Pilateste kemik uzaması veya fizyolojik olarak uzama söz konusu değildir. Ancak omurganızda duruştan kaynaklanan bir bir bozukluk varsa onu düzeltir ve daha dik durmanızı sağlar buda sizi boyunuz uzamış gibi gösterir. Yani pilates ile bir boy uzaması söz konusu değildir. Omurganın optimal düzeye gelmesidir. Ayrıca pilatesle doğrudan bir kilo kaybı söz konusu değildir.
   
   
 
  Yazan: sibel şirine  
   mrb ben 23 yaşındayım 1.70 boyunda ve 70 kiloyum aile yapısından kaynaklanan basen sorunum var pilates yapmak istiyorum ama bel fıtığı var benede bi zararı olurmu belime doktorum kilo vermemi istedi pilatesle bu mümkünmü acaba şimdiden tşkler

ProLife Pilates Studio  : Merhaba Sibel Hanım. Öncelikle pilates yapmanızın bel fıtığına bir zararının olmadığını aksine daha olumlu bir etki yapacağını söylemek isterim. Pilatesin yararlarından biride Bel fıtığı sonucu bacağa vuran ağrıları %90 oranında azaltmasıdır. Kilo verme konusunda pilates tek başına doğrudan bir fayda sağlamaz. Ancak dolaylı yoldan bir fayda sağlar. Pilatesi bir rejim veya başka bir spor ile desteklediğiniz zaman kilo bakımında kaybınız olabilir. Eğer bel fıtığından şikayetiniz varsa kesinlikle pilatesi öneririm. Ama bu konuda uzman Pilates eğitmenlik sertifikasına sahip kişilerden kurs almanızı tavsiye ederim. Aksi durumda yanlış hareketler sonucu bel ağrınız daha da artabilir.
   
   
 
  Yazan: ali adıgüzel :))  
   merhaba..kilo problemimin olmamasına ve sürekli hareket halinde olmama rağmen bel ağrısı çekiyorum. Pilates ile bel ağrısından kurtulabilirmiyim.teşekkür ederim :))

ProLife Pilates Studio  : Sayın Adıgüzel. Hareketli olmanız bel ağrınızın olmayacağı anlamına gelmez.Belinizi yanlış kullanmanız veya kuvvetsiz olması bile bel ağrısı çekmeniz için bir nedendir.Pilates yaparak elbette bel ağrısından kurtulabilirsiniz.
   
   
 
  Yazan: buket  
   merhaba,kilo sorunum olmamasına rağmen yıllardan beri bel çevremde yağlanma ve göbek problemim var.Pilatesle özellikle halk dilinde yanlar olarak bilinen bel çevresindeki yağlardan kurtulabilirmiyim?

ProLife Pilates Studio  : Merhaba Buket Hanım Pilates ile lokal sıkılaşma elbetki mümkün. Ancak bilindiği gibi pilates vücudu bir bütün olarak çalıştırır.Daha erken sonuç almak istiyorsanız sorunlu bölgenize yönelik çalışma için herhangi bir pilates studyosundan özel ders alabilirsiniz.
   
   
 
  Yazan: BAHAR KIZILOLUK  
   Merhabalar isminizi internette kursları incelerken gördüm.Ben özel bir şirkette çalışıyorum ve gün boyu masa başındayım hem belim boynum hemde bacaklarımın ağrısı beni bazen çok zorluyor.kilom yok aksine zayıfım ve zayıflamak istemiyorum pilatese başlarsam ağrılarımın geçeceğine inanıyrm fakat zayıflamak istemiyrm.siz ne önerirsiniz acaba..

ProLife Pilates Studio  : Merhaba Bahar hanım kesilikle bu egzersiz size göre.pilatesle tanışarak ağrılarınızdaki azalmayı, vücuttaki kuvvet ve esneklik artışını sizde yaşayarak görün.yağlanma olmayan bölgede incelme olmaycağı için daha fazla incelme endişesinide unutun :)
   
Toplam Mesaj : 36

// Sayfa Index (Gizle)
1 [2] 3 4 5 6
Sizde bizim ile ilgili görüşlerinizi buradan herkes ile paylaşabilirsiniz...
Yazan :
E-Posta :
Mesajınız :
En Fazla (1000) Karekter girebilirisiniz.
 

 

Giriş Sayfası |  Bel Fıtığı | Hamilelikte Pilates