Giriş Sayfası Pilates Nedir? Reformer Hamilelikte Pilates Biz Kimiz ? Joseph Pilates Ziyaretçi Defteri İletişim  
ProLife Pilates Studio İzmir Karşıyaka Üye Görüşleri
   
 
  Yazan: beyhan  
   merhabalar pilates ile kilo verilmediğini ama beden'de gözle görülür bir incelme olduğunu yazmışsınız .89 kiloyum daha önceleri bir çok sporla ilğilenmeme rağmen şu anda spor yapmamam sebebi ile bu klioya ulaştım diyet ve pilates yaparak normal formlarıma dönebilirmiyim. Teşekürler

ProLife Pilates Studio  : Merhaba beyhan hanım. Bilindiği gibi kilo alma nedenlerinin başında hareketsizlik ve dengesiz beslenme gelir. Pilatesi diyet ve başka bir aktiviteyle (yüzme,koşma vb.) birlikte yaptığınız zaman gözle görülür bir sonuç almanız olası. Ancak kilo alma nedeniniz hareketsiz yaşam ve dengesiz beslenme ise.
   
   
 
  Yazan: ASLI ASLI  
   doğum yapalı 20 gün oldu,pilatese ne zaman başlayabilirim?önerirmisiniz

ProLife Pilates Studio  : ...Merhaba Aslı hnm. Normal doğum yaptıysanız 1 ay sonra egzersizlere başlayabilirsiniz fakat doğumunuz sezeryan ile olduysa 5 aydan önce pilates yapmanız doğru olmaz. Dilediğiniz zaman salonumuza gelip detaylı bilgi alablirsiniz. İlginiz için çok teşekkür ederiz..
   
   
 
  Yazan: mukadder bayır  
   selam, yaklaşık 1,5 aydır pilates yapıyorum. bir arkadaşımın tavsiyesi üzerine başladım ve çok da memnunum. keşke daha önce gelseymişim diyorum.prolıfe'a gelmemdeki amaç elbette incelmek, daha fit olmak.ama bunun ötesinde seansların eğlenceli olması, sevgili Özlem ve Tuna ile tanışmak benim için ayrı bir mutluluk:)) teşekkürler..

ProLife Pilates Studio  : ...Sizinle tanışmış olmaktan bizlerde çok mutluyuz. Sizi çok Seviyoruz...
   
   
 
  Yazan: merve büyükburç  
   meraba.salonunuzda egzersizler yalnızca pilates topuyla mı yapılıyor.pilates egzresizleri için aletler de var mı? bilgilendirirseniz sevinirim,teşekkürler

ProLife Pilates Studio  : ...Şimdilik sadece Gymball ve Mat çalışmalarımız ve ama çok kısa bir zaman sonra bir kaç Pilates aleti olacak salonumuzda. İlginiz için çok teşekkür ederiz...
   
   
 
  Yazan: DUYGU ERÇAYHAN  
   1 aydır sizlerle çalışıyorum. Evet, kilo vermedim ama kesinlikle ve garantili olarak söylüyorum ki 2 beden inceldim. Fırsatım olduğu sürece pilatesi ve pilatesin yararlarını herkese anlatmaya çalışıyorum. ilk başlarda pek inançlı değildim ama 1 ay sonra bile, bedenimdeki gözle görülür fark ne kadar doğru bir seçim yaptığımı göstermeye yetti. Ayrıca bu sporu sizinle yapıyor olmak da ayrı bir güzellik ve dinginlik veriyor insana:)))

ProLife Pilates Studio  : ...Sizinle tanışmış ve çalışıyor olmaktan çok mutluyuz. Çok teşekkür ederiz..
   
   
 
  Yazan: Gülperi HIDAYET  
   Merhaba ben 5 aylık hamileyim hamileler için pilates diye bir şey söylüyorlar bu ne kadar doğru ben Pilates yapabilirmiyim..

ProLife Pilates Studio  : ...Merhaba. Hamileliğinizden önce spor yapmadıysanız pilates sizin için tehlikeli olabilir, düşük yapma tehlikeniz yükselir. Doğum yaptıktan sonra Pilates yapmanızı tavsiye ederiz.
   
   
 
  Yazan: seray okur  
   Merhaba beni zaten tanıyosunuz 2 aydır sizinle birlikteyim :) kendimi inanılmaz zinde hissediyorum.artık sabah kalktığımda olan ağrılarım yok ve herkes benle iddialaşmaya başladı kilo vermediğime inandıramıyorum.sadece şunu sölemek istiyorum 2 ayda beni 44 bedenden 42 bedene hiç kilo vermeden getirdiğiniz ve ağrılarımdan kurtardığınız için çok ama çok teşekkür ederim :)) burdan tekrar arkadaşlarıma sölim sadece pilates yaparak inceldim kilo vermedim :)))

ProLife Pilates Studio  : ...Sizi çok seviyoruz..
   
Toplam Mesaj : 36

// Sayfa Index (Gizle)
1 2 3 [4] 5 6
Sizde bizim ile ilgili görüşlerinizi buradan herkes ile paylaşabilirsiniz...
Yazan :
E-Posta :
Mesajınız :
En Fazla (1000) Karekter girebilirisiniz.
 

 

Giriş Sayfası |  Bel Fıtığı | Hamilelikte Pilates